Новини

30 листопада 2020 року відбулася чергова педагогічна рада ЗДО №23 м. Чернігова з теми “Формування емоційно-значимої поведінки дітей у природничому оточенні”

Continue reading

Для того, щоб зимові свята проходили для дітей цікавіше, педагоги та батьки нашого закладу подбали про облаштування групових кімнат. Зокрема, кожна група створила свою казкову “картину на вікні”- прикрасила вікна зимовими витинанками.

Continue reading

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 р. №117р.  ” Про затвердження Національного плану управління відходами до 2030 року” , з метою формування навички екологічної культури та відповідального і дбайливого ставлення до природи було заплановано ряд заходів з колективом, батьками та вихованцями установи. Continue reading