Нещодавно наш дошкільний навчальний заклад прийняв участь в загальнообласній акції “Мій Крим”. Ця акція здійснювалась на підтримку сімей, які були змушені залишити свій дім, з метою створення у переселенців відчуття, що у важкій життевій ситуації вони не залишилися наодинці, що їх підтримують і вболівають за них. Наш дошкільний заклад відвідують 3 дитини з родин переселенців.

До участі в акції були залучені середні (№1 та №2) та старші (№3, №7 та №8) групи. Вихователями, батьками дітей означених груп були створені фотоколажі з світлин, на яких відображено перебування в Криму дітей, їх батьків та родичів. Дані фотокомпозиції виставлені на стендах у роздягальнях навчального закладу.

В рамках акції “Мій Крим” 19 грудня в нашому садочку був проведений святковий концерт за участю дітей старших груп та родин переселенців.