Всім відомо, що лише при активному способі життя можна зберегти і відновити здоров’я. От і в нашому садочку діти та їх батьки постійно залучаються до різноманітних міроприємств, на яких пропагандуються здоров’язберігаючі види діяльності.

Так, 15 березня 2018 року у нас було проведене спортивне свято “Мама, тато, я – спортивна сім’я”. В ньому брали участь діти та батьки середніх та старших вікових груп. Зокрема, з групи №4 в конкурсах приймала участь сім’я Чуб Ані.  З групи №6 – сім’я Поплавської Крістіани. В групі №1 для участі в змаганнях були представлені дві сім’ї: Кобець Софії та Хоменко Каті. А зі старшої  групи №2 змагалася сім’я Семенок Злати.

Після змагань, як звичайно, переможці і учасники були нагороджені почесними грамотами.