У четвер, 14 березня 2019 року на базі нашого садочка відбулося методичне об’єднання вчителів-дефектологів м. Чернігова та області.

Відкрила засідання директор комунальної установи “Інклюзивно-ресурсного центру №1” Підмогильна Олена Валерівна.

Вчителі-логопеди переглянули театралізоване дійство за мотивами казки “Снігуронька”, яке підготувала музичний керівник нашого дитячого закладу Кожухар Людмила Володимирівна.

Аспектний аналіз театралізованого дійства провела з гостями семінару вихователь-методист ДНЗ 23 Стасевич Валентина Михайлівна.

Після обговорення вчителі-дефектологи оглянули виставку “Цікавинки, знахідки, досягненя”, яку підготували педагоги нашої дошкільної установи.

У другій частині методичного об’єднання  був представлений “Калейдоскоп педагогічних технологій”. Вихователь-методист з корекційної роботи Шпилева Ольга Василівна розповіла про особливості корекційно- виховної роботи в нашому дошкільному закладі.

Вчитель-логопед Михеєнко Наталія Григорівна презентувала свою систему корекційної роботи з дошкільниками з порушеннями зору на заняттях з логоритміки.

Про комплексне використання корекційних методів і прийомів в роботі з дітьми розповіла вчитель тифлопедагог Коваленко Наталія Василівна.

Вихователь І категорії Тулугурова Оксана Михайлівна (гр.№1) представила свої напрацювання з теми “Попередження оптичної дисграфії”.

Про те, як мнемотехніка допомагає дітям вивчати вірші розповіла вихователь вищої категорії Сіра Маргарита Анатолівна, гр.№3.

Систему роботи з молодшими дошкільниками з кольоросприймання і кольоророзрізнення “Кольорові тижні” презентувала Гламазда Олена Михайлівна, вихователь гр.№5.

Наприкінці Підмогильна Олена Валерівна підвела підсумки засідання вчителів-дефектологів.