27 березня 2019 року на базі ДНЗ №23 для дітей з порушеннями зору був проведений практикум для батьків “Сім’я на порозі шкільного життя”

Під час практикуму батьки вихованців старших та середніх груп зустрілисяз вчителями початкових класів.

Про особливості навчання в комунальному закладі “Чернігівський навчально-реабілітаційний центр “ЧОР” (обласна школа для дітей з важкими порушеннями зору) розповіла Шпітанцева Світлана Олександрівна – вчитель цієї школи.

Антонова Ірина Михайлівна, вчитель початкових класів ЗОШ №3, розповіла батькам про нововведення в системі початкової освіти, особливості адаптації першокласників до шкільного життя.

Вихователь-методист Стасевич В.М.  та практичний психолог дошкільного закладу, Кирієнко Т.В., провели консультацію “Про що мають пам’ятати батьки під час вступу дитини до першого класу”