Нещодавно в нашому дошкільному закладі були проведені загальні батьківські збори. Ця подія відбулася 17 січня 2018 року об 17.30 вечора.

Збори складалися з трьох частин.

Перша частина – літературно-музична композиція “Українські вечорниці”

В ній приймали участь вихованці старших груп №1, 2, 8, вихователі: Акименко А.П., Ярова Ю.А., Пономаренко Л.Г. Ведучою була вихователь групи №3 Сіра М.А. Саму композицію підготувала музичний керівник Кожухар Л.В.

Також виступали і батьки – Вязовик В.О з дітьми Катею і Мишком, хрещеницею Катрусею (гр.№1) – щедрували і колядували.

Друга частина – виступ вихователя-методиста Стасевич В.М. “Шляхи заезпечення співпраці колективу ДНЗ та батьків в питанні національно-патріотичного виховання дошкільнят.

Третє питання щодо організації харчування дітей в закладах дошкільної освіти у 2018 році висвітлила завідувач ДНЗ №23 Мелашич Н.К.