31 жовтня в дошкільному закладі №23 для дітей з порушеннями зору відбулося чергове засідання консультативного пункту.

Вихователь-методист з корекційної роботи, Шпилева Ольга Василівна, надала інформацію про зорове сприймання при різних захворюваннях очей.

Батькам був наданий роздатковий матеріал – пам’ятка дидактичних ігор і вправ для тренування зорового аналізатора.

Практичний психолог дошкільного закладу, Кирієнко Тамара Володимирівна, поспілкувалася з батьками на тему стимулювання пізнавальної активності дітей із зоровими порушеннями.

Ми щиро вдячні тим батькам, які відвідали консультативний пункт. Запрошуємо всіх бажаючих батьків до співпраці із дошкільним закладом. Запрошуємо також батьків тих дітей, які не відвідують нашу дошкільну установу, але мають потребу в інформації про навчання та розвиток дітей з порушеннями зору.

На нашому сайті ви можете знайти матеріал:

1. “Спеціальні дидактичні ігри та вправи, які тренують зір”. Ці вправи спрямовані на формування у дітей уявлень про предмети і явища, розвивають зорову увагу та пам’ять. Автор – Шпилева О.В.
  2. Поради практичного психолога щодо стимулювання пізнавальної активності дитини із зоровими порушеннями. Автор – Кирієнко Т.В.