Без категорії

Розвиток мовлення дитини починається від самого народження. Навички правильного мовлення дитина набуває в сім’ї. Все те, що роблять батьки для загального та мовленнєвого розвитку своєї дитини має велике значення для всього її подальшого життя.

Continue reading

В частной школе «Merry Moppets» прибрежного городка рядом с Сан-Франциско к душевному благополучию учеников относятся серьезно. Каждую пятницу дети могут приносить c собой любимую игрушку, а любимые книжки — каждый день. Каждую неделю школа предлагает ученикам сделать что-нибудь веселое, допустим, объявляет День сумасшедшей прически или даже День пижамы. У каждого ребенка в классе есть маленький ящичек. Учитель может оставить в нем материалы для домашнего задания или записки родителям. Именно там и  нашли это письмо. В нем 21 правило воспитания счастливых детей, записанное со слов ребенка.

Continue reading

26 квітня 2018 року на базі нашого дошкільного закладу відбулося методичне обєднання вихователів-методистів міста Чернігова. Метою семінару було вивчення використання новітніх технологій в спільній діяльності педагогів з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Пам’ятка

з попередження травматизму серед дітей дошкільного віку під час відпустки батьків

Шановні батьки та вихователі!

Будьте прикладом для дітей у виконанні правил безпечної поведінки. Аналіз причин травмування дітей свідчить, що більшість нещасних випадків була спровокована недбалістю дорослих. Враховуйте психологічні особливості дітей дошкільного віку: їхню цікавість, непосидючість, відсутність життєвого досвіду.

Continue reading

Шановні батьки, ось  дуже коротка, але дуже корисна інформація задуматися про виховання дитини!
Яки ваші стосунки з дитиною впливають на її стиль поведінки? Те, що оточує дитину? Continue reading