26 квітня 2018 року на базі нашого дошкільного закладу відбулося методичне обєднання вихователів-методистів міста Чернігова. Метою семінару було вивчення використання новітніх технологій в спільній діяльності педагогів з дітьми, які мають особливі освітні потреби.

Методичне обєднання  складалося з трьох блоків. Спочатку вихователь-методист Стасевич Валентина Михайлівна оголосила тему та план роботи семінару, провела інтерактивне знайомство його учасників.

Завідувач Мелашич Надія Костянтинівна, за допомогою відеопрезентації познайомила гостей  із особливостями нашого дошкільного закладу.

В основній частині семінару Стасевич В.М. розповіла про використання інтелектуальних схем для забезпечення формування цілісної картини світу у дошкільнят

Методист МЦ – Мисник Валентина Іванівна заохотила методистів міста активно використовувати інтелектуальні схеми в своїй роботі.

Далі відбувся калейдоскоп педагогічних технологій, які використовують педагоги нашого садочка в своїй роботі.

Вчитель-дефектолог Коваленко Н.В. представила макетування, як засіб пізнавального розвитку дітей.

Вихователь вищої категорії Сіра М.А. презентувала метод мнемотехніки при вивченні віршів дітьми.

Вихователь І молодшої групи Гламазда О.М. представила різні види роботи по кольоросприйманню та кольоророзрізненню дошкільнят з проблемами зору.

Дидактичні ігри Воскобовича презентувала вихователь вищої категорії Савчук Світлана Михайлівна.

Практичний психолог вищої категорії  Кирієнко Тамара Володимирівна поділилася досвідом роботи з пісочної терапії.

Свої нетрадиційні підходи в фізичному вихованні малюків з проблемами зору представила інструктор з фізкультури Шепель Олена Миколаївна.

Як використовуються коректурні таблиці в навчальній роботі з дошкільнятами розказала вихователь середньої групи Мовпан Тамара Олександрівна.

Дуже нагальним і цікавим виявилось повідомлення вихователя І категорії Тулугурової Оксани Михайлівни “Попередження оптичної дизграфії у дошкільників із зоровими порушеннями”.

Цікавою для гостей була і екскурсія до сенсорної кімнати.

В завершальній частині семінару вихованці старших груп показали для гостей тіньовий театр “Зайчикова хатка”

Після переглядів та обговорень важливості питань, керівник обєднання Мисник В.І. підвела підсумки проведеної роботи.